M1 Põhjamaade Luigemärk

Acrylate Premium

Acrylate Premium on veepõhine niiskuskindel matt (7) värv sisetöödeks. Sisaldab hallitusvastaseid komponente. Värvitud pind on erakordselt pesemis- ja kulumiskindel, mistõttu on värv sobilik eriti suurt koormuskindlust nõudvatesse ruumidesse. Märghõõrdekindlus klass 1 vastavalt standardile ISO 11998. Värv sisaldab minimaalselt lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜ) ja on sertifitseeritud Nordic Swan Ecolabel (Luigemärk) ökomärgisega.

  • Sisaldab hallitusvastaseid komponente
  • Lihtne puhastada
  • Suurepärase katvusega
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

8 - 12 m²/l

Läige

Matt

Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur +5 °C kuni +23 °C, suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi tuuletõmbust värvimise ajal.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0.50(h). Ülevärvitav peale 2(h).

Sideaine

Stüreenakrülaat

Pinna ettevalmistamine

Värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pahtelda ebatasasused sobiva pahtliga Vivacolor sarjast, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Krundi pahteldatud, poorne või ebaühtlase imavusega pind ning kipsplaat- ja puitkiudplaat pind veepõhise kruntvärviga Vivacolor Primer 1. Metallpind krundi metalli kruntvärviga Tikkurila Rostex Super Akva või Rostex Super. Kriitpahtliga pahteldatud pind krundi Special Primer alküüdkruntvärviga. Kõikide kruntvärvide kasutamisel järgi nende kasutusjuhendit. Varem värvitud pind: Eemalda lahtine värvikiht. Pese pind puhastusvahendi Special Clean vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile, loputa veega ja lase kuivada. Lihvi kõva ja läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Nõrk või tolmune pind krundi alküüdkruntvärviga Special Primer. Praod ja ebatasasused pahtelda sobiva pahtliga Vivacolor sarjast, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Pahteldatud pind krundi kruntvärviga Primer 1.

Viimistlemine

Sega värvi enne kasutamist hoolikalt, vajadusel vedelda veega kuni 5% värvi mahust. Ühtlase toonierinevusteta värvipinna saamiseks sega värvimisnõusse valmis piisav kogus toonitud värvi. Värvi 1-2 korda rulli, pintsli või pihustiga.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color