Eesti Allergialiit Põhjamaade Luigemärk
Ceiling 2

Ceiling 2

Sügavmatt (2) veepõhine valge laevärv. Värvitud laepind jääb mittepeegeldav ning ühtlane. Green Line sisevärvidele on antud Eesti Allergialiidu tunnustus ja Põhjamaade Ökomärgis. Tooted on minimaalse lenduvate orgaaniliste ühendite tasemega.

  • Mittepeegeldav ühtlane värvipind
  • Lihtne pinnale kanda. Väga hea kattevõime
  • Pikendatud kuivamisajaga
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

6 - 8 m²/l

Läige

Täismatt

Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur peab olema üle +5 °C ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Värvimise ajal väldi tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0.50(h). Ülevärvitav peale 2(h).

Sideaine

Stüreenakrülaat

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pahtelda ebatasasused sobiva pahtliga Vivacolor sarjast, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Pahteldatud pind, poorne või ebaühtlase imavusega pind ning kipsplaat- ja puitkiudplaat pind krundi veepõhise kruntvärviga Primer 1. Krundi metallpind (nt naelapead) metallikruntvärviga Universal Korrostop, nõrk või kriitpahtliga pahteldatud pind alküüdkruntvärviga Special Primer. Kõikide kruntvärvide kasutamisel järgi nende kasutusjuhendit. Kruntimine vähendab pinnavärvi kulu ja parandab pinnavärvi nakkuvust. Varem värvitud pind: Eemalda vana lahtine värvikiht. Pese pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa veega ja lase kuivada. Lihvi kõva ja läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Nõrk või kriitpahtliga pahteldatud pind krundi alküüdkruntvärviga Special Primer. Praod ja ebatasasused pahtelda sobiva pahtliga Vivacolor sarjast, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Pahteldatud pinna kruntimiseks kasuta värvi, mis on vedeldatud veega 10% värvi mahust.

Viimistlemine

Sega värvi enne kasutamist hoolikalt, vajadusel vedelda veega kuni 10% värvi mahust. Värvi 1-2 kihti rulli, pintsli või pihustiga.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color