M1
Ceiling 3

Ceiling 3

Ceiling 3 on täismatt veepõhine laevärv, mis on eriti hea kattevõimega, tasandub hästi ning jätab ideaalse valge pinna. Värv ei pritsi ega tilgu. Tooted on minimaalse lenduvate orgaaniliste ühendite tasemega.

  • Väga hea kattevõimega. Väga hästi tasanduv
  • Pikendatud kuivamisaeg
  • Jätab ideaalse valge pinna
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

8 - 12 m²/l

Läige

Täismatt

Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur +5 °C kuni +23 °C, suhteline õhuniiskus alla 80%. Värvimise ajal väldi tuuletõmbust.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0.50(h). Ülevärvitav peale 2(h).

Sideaine

Vinüülatsetaat etüleen

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pahtelda ebatasasused sobiva pahtliga Vivacolor sarjast, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Pahteldatud pind, poorne või ebaühtlase imavusega pind ning kipsplaat- ja puitkiudplaat pind krundi veepõhise kruntvärviga Primer 1 või laevärviga Ceiling 3. Metallpinnad krundi metallikruntvärviga Rotex Super (AKVA). Nõrgad või probleemsed pinnad (lubi- ja kipspinnad, veekahjustusega või kriitkrohvitud pind) kruntida alküüdkruntvärviga Special Primer. Kruntvärvi kasutamisel järgi nende kasutusjuhendit. Varem värvitud pind: Eemalda vana lahtine värvikiht. Pese pind puhastusvahendi Special Clean vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile, loputa veega ja lase kuivada. Lihvi kõva ja läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Nõrk või kriitpahtliga pahteldatud pind krundi alküüdkruntvärviga Special Primer. Praod ja ebatasasused pahtelda sobiva pahtliga Vivacolor sarjast, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Pahteldatud pind krundi 10% vedeldatud värviga.

Viimistlemine

Sega värvi Ceiling 3 enne kasutamist hoolikalt, vajadusel vedelda veega kuni 10% värvi mahust. Värvi 1-2 kihti rulli, pintsli või pihustiga.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color