M1
Dust Blocker

Dust Blocker

Dust Blocker on läbipaistev kasutusvalmis tolmusidumisaine mineraalpindadele. Dust Blocker imendub hästi aluspinna pooridesse. Ei moodusta pinnale nähtavat kihti ega muuda aluspinna algset tooni. Tooted on minimaalse lenduvate orgaaniliste ühendite tasemega.

  • Hoiab ära tolmu eraldumise
  • Tugevdab aluspinda
  • Ei muuda aluspinna algset värvust
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

4 - 8 m²/l

Läige

Ei ole kohaldatav

Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine

Värvimistingimused

Pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur üle +5 °С ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Töötlemise ajal väldi tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 1(h). Ülevärvitav peale 24(h).

Sideaine

Akrülaat

Pinna ettevalmistamine

Pind peab olema piisavalt kuiv ja kõvenenud enne töötlemist. Krohvpinna ja betoonpinna kuivamise ning kõvenemise aeg sõltub koostisest ja krohvikihi paksusest. Puhasta pind tolmust, mustusest jm lahtistest osakestest. Kui soolasid moodustub palju, siis mitte töödelda pinda enne, kui soolade moodustumise põhjus on likvideeritud. Nakke parandamiseks ja valupinna vastu valatud betoonpinna puhastamiseks tsemendiliimikihist, eemalda klaasjas kiht liivapritsi või terasharjaga enne tolmusidusmisainega töötlemist.

Viimistlemine

Sega toodet enne pinnale kandmist. Kanna vedeldamata tolmusidumisaine pinnale. Kogus on sobiv kui pinnale ei jää läikivat lakitaolist kihti. HOOLDUSTÖÖTLUS: Vivacolor Dust Blocker tolmusidumisainega töödeldud pinnale võib hooldustöötluse teha sama tootega. Vajadusel võib üle värvida. Igasuguse töötluse võib teha järgmisel päeval.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color