Eesti Allergialiit Põhjamaade Luigemärk
Floor

Floor

Poolmatt siseruumide puitpõrandatele mõeldud veepõhine akrülaatvärv. Värv tasandub väga hästi ja on suurepärase kattevõimega. Värvitud pind jääb väga vastupidav ja ei kolletu.

  • Suurepärane kulumiskindlus
  • Kiiresti kuivav
  • Värvitud pind ei kolletu
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

6 - 9 m²/l

Läige

Poolmatt

Töövahendid

pintsel, viltrull

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur peab olema üle +5 °C ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Värvimise ajal väldi tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0.15(h). Ülevärvitav peale 2(h).

Sideaine

Akrülaat

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Krundi puiduni puhas pind Tikkurila Multistop isoleeriva kruntvärviga 1-2 kihti (sõltuvalt puitpinna seisukorrast). Tikkurila Multistop kruntvärvi kasutamine aitab ära hoida puidu ekstraktiivainetest põhjustatud värvitooni muutused jm kolletumist põhjustavate ainete (nt tõrv jne) läbitungimist värvipinnast. Kruntvärvi kasutamisel järgi kasutusjuhendit. Varem värvitud pind: Eemalda vana lahtine värvi- või lakikiht, tolm ja mustus. Pese määrdunud ja rasvane pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa veega ja lase kuivada. Lihvi läikiv ja kõva värvi- või lakipind matiks, eemalda lihvimistolm. Pahtelda praod ja ebatasasused pahtliga Vivacolor Snickeri, lihvi pahteldatud pind ja eemalda lihvimistolm.

Viimistlemine

Sega Floor värvi enne kasutamist hoolikalt. Ühtlase toonierinevusteta värvipinna saamiseks sega värvimisnõusse valmis piisav kogus toonitud värvi. Värvi pintsli või lühikesekarvalise värvirulliga 1-2 kihti. NB! Kuna värv kuivab kiiresti, planeeri töö selliselt, et vältida jätkukohtade tekkimist. Värvi paari laua kaupa pikisuunas. Parandusi tee siis, kui värv on kuivanud.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color