EPD  Eesti Allergialiit Põhjamaade Luigemärk
Furniture 30

Furniture 30

Poolmatt (30) veepõhine kulumiskindel akrülaatvärv puit- ja metallpindade värvimiseks sisetöödel. Värvi on lihtne pinnale kanda, tasandub hästi ja värvitud pind ei kolletu.

  • Lihtne värvida ja hästi tasanduv
  • Kulumiskindel värvipind
  • Sobib mänguasjade värvimiseks
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

8 - 10 m²/l

Läige

Poolmatt

Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur peab olema üle +5 °C ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Värvimise ajal väldi tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 1(h). Ülevärvitav peale 16(h).

Sideaine

Akrülaat

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Eemalda oksakohtadelt lahtine vaik. Krundi pind Tikkurila Otex Akva veepõhise kruntvärviga. Krundi oksakohad ja kollaseks muutunud puitpind Tikkurila Multistop isoleeriva kruntvärviga. Sileda värvipinna saamiseks tee kuivanud krunditud pinnale kerge vahelihv enne värvimist. Metallpinnalt eemalda rooste (nt naelapeadelt) ja pese puhastusvahendi Special Clean vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile. Kuivanud pind krundi metallikruntvärviga Universal Korrostop. Kruntvärvi kasutamisel järgi kasutusjuhendit. Varem värvitud pind: Eemalda vana lahtine värv ja rooste (nt naelapeadelt). Pese pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa veega ja lase kuivada. Lihvi läikiv ja kõva pind matiks või töötle vedeldamata puhastusvahendiga Special Clean. Krundi Tikkurila Otex Akva veepõhise kruntvärviga, metallpind metallikruntvärviga Universal Korrostop. Praod ja ebatasasused pahtelda puidupahtliga Vivacolor Snickeri. Lihvi pahteldatud kohad ja eemalda lihvimistolm.

Viimistlemine

Sega Furniture 30 värvi enne kasutamist hoolikalt, vajadusel vedelda veega kuni 10% värvi mahust. Värvi 1-2 kihti rulli, pintsli või pihustiga. Suurte pindade puhul on soovitatav esmalt kanda värvi pinnale rulliga ja seejärel tasandada pintsliga.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color