Hansa Facade

Hansa Facade

Kivi- ja krohvfassaadivärv

  • Sisaldab vett-hülgavat silikoonlisandit
  • Parandatud ilmastikukindlus
  • Väga hea kattevõimega
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Välistooted

Kulu

4 - 6 m²/l

Läige

Täismatt

Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur üle +5 °C, suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi värvimist kuuma ilmaga või otsese päikese käes.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0.50(h). Ülevärvitav peale 12(h).

Sideaine

Stüreenakrülaat

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust, mustusest, sooladest ja lahtistest osakestest survepesu või terasharjamise teel. Sile, vormi vastu valatud betoonpind töötle vajaliku pinnaprofiili saamiseks ning pinnalt tsementkivi ja -liimikihi eemaldamiseks mehhaaniliselt liivapritsi, terasharjamise või vesiliivapesu abil. Uusi betoonpindasid võib värvida peale esimest kütteperioodi, mineraalkiudplaatpindasid poole aasta möödudes paigaldusest ja krohvpindasid 1-2-kuulise kõvenemisperioodi järel. Varem värvitud pind: Eemalda pinnalt lahtine värv ja nõrgalt kinni olev krohvikiht survepesu, terasharjamise või värvieemaldusainega. Ava betoon- või krohvpinnas olevad praod ja töötle esiletulnud, eelnevalt puhastatud sarrus roostevastase tsementvärviga. Paranda avatud praod ja süvendid ümbritseva pinna tasemeni kasutades aluspinnaga võimalikult sama koostisega tsement- või lubitsementmörti. Määrdunud pind pese puhastusvahendi Special Clean vesilahusega, hallitanud pind töötle Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile.

Viimistlemine

Sega värvi Hansa Facade enne kasutamist hoolikalt, esimese kihi värvimiseks vedelda värvi veega kuni 10% värvi mahust. Ühtlase toonierinevusteta värvipinna saamiseks sega värvimisnõusse valmis piisav kogus toonitud värvi. Värvi 1-2 kihti rulli, pintsli või pihustiga. NB! Mittevärvitavad pinnad (aknaklaasid, looduslikust kivist või metallist pinnad) kata enne värvimistööde algust kinni.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color