Hansa Silicate

Hansa Silicate

Silikaatvärv krohvfassaadile

  • Väga hea veeauru läbilaskevõime
  • Moodustab vetthülgava pinna
  • Hea ilmastikukindlusega
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Universaalsed tooted

Kulu

3 - 5 m²/l

Läige

Ei ole kohaldatav

Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema kuiv ja puhas, õhutemperatuur +5 °C kuni +28 °C, suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi värvimist kuuma ilmaga või otsese päikese käes.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0(h). Ülevärvitav peale 0(h).

Sideaine

Silikaat

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Uusi betoonpindasid võib värvida peale esimest kütteperioodi ja krohvpindasid 1-2 kuulise kõvenemisperioodi järel. Puhasta pind tolmust, mustusest, sooladest ja lahtistest osakestest survepesu või terasharjamise teel. Hallitusest või vetikatest kahjustunud pind töötle Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega. Paranda avatud praod ja süvendid ümbritseva pinna tasemeni, kasutades aluspinnaga võimalikult sama koostisega lubi- või lubitsementmörti. Väikesed praod ja ebatasasused paranda silikaatvärvi Hansa Silicate ja liiva seguga. Sile, vormi vastu valatud betoonpind töötle vajaliku pinnaprofiili saamiseks ning pinnalt tsementkivi ja -liimkihi eemaldamiseks mehhaaniliselt liivapritsi, terasharja või vesiliivapesuga. Varem värvitud pind: Eemalda pinnalt lahtine anorgaaniline värv ja nõrgalt kinni olev krohvikiht liivapritsi, terasharja või survepesuriga. Orgaaniline värv eemalda täielikult. Hallitusest või vetikatest kahjustunud pind töötle Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega. Ava betoon- või krohvpinnas olevad praod ja puhasta esiletulnud sarrus roostest. Paranda avatud praod ja süvendid ümbritseva pinna tasemeni, kasutades aluspinnaga võimalikult sama koostisega lubi- või lubitsementmörti. Väikesed praod ja ebatasasused paranda silikaatvärvi Hansa Silicate ja liiva seguga. Hallitusest või vetikatest kahjustunud pind töötle Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega.

Viimistlemine

Sega värvi Hansa Silicate enne kasutamist hoolikalt, vajadusel vedelda silikaatkrundiga Hansa Silicate Primer kuni 10% värvi mahust. Ühtlase toonierinevusteta värvipinna saamiseks sega värvimisnõusse valmis piisav kogus toonitud värvi. Lase krunditud pinnal enne värvimist kuivada vähemalt 12 tundi. Värvi 1 kord rulli, harja, pintsli või värvipihustiga. NB! Mittevärvitavad pinnad (aknaklaasid, looduslikust kivist või metallist pinnad, taimed jne) kata enne tööde algust kinni.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color