Hansa Sokkel

Hansa Sokkel

Veepõhine soklivärv

  • Hea ilmastikukindlusega
  • Hea nakkuvusega
  • Lihtne puhastada
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Välistooted

Kulu

4 - 10 m²/l

Läige

Matt

Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur +5 °C kuni +28 °С, suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi värvimist kuuma ilmaga või otsese päikese käes.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0(h). Ülevärvitav peale 0(h).

Sideaine

Stüreenakrülaat

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata mineraalpind: Uusi betoonpindasid võib värvida peale esimest kütteperioodi, mineraalkiudplaatpindasid poole aasta möödudes paigaldusest ja krohvpindasid 1-2 kuulise kõvenemisperioodi järel. Puhasta pind tolmust, mustusest, sooladest ja lahtistest osakestest survepesu või terasharjamise teel. Sile, vormi vastu valatud betoonpind töötle vajaliku pinnaprofiili saamiseks ning pinnalt tsementkivi ja -liimikihi eemaldamiseks mehhaaniliselt liivapritsi, terasharjamise või vesiliivapesu abil. Varem värvimata tsingitud ja kergmetallist pind: Puhasta pind tolmust, mustusest ja roostest, pese puhastusvahendiga Tikkurila Panssaripesu vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile. Läikiv pind karesta liivapaberi või vesiliivapesuga. Roostest puhastatud kohad krundi metallikruntvärviga Universal Korrostop. Varem värvitud pind: Eemalda pinnalt lahtine värv survepesuga ja nõrgalt kinni olev krohvikiht survepesu, terasharjamise või värvieemaldusainega. Ava betoon- või krohvpinnas olevad praod ja töötle esiletulnud, eelnevalt puhastatud sarrus roostevastase tsementvärviga. Paranda avatud praod ja süvendid ümbritseva pinna tasemeni kasutades aluspinnaga võimalikult sama koostisega tsementmörti. Pese määrdunud pind puhastusvahendi Special Clean vesilahusega, hallitanud pind töötle Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile.

Viimistlemine

Sega värvi Hansa Sokkel enne kasutamist hoolikalt, esimese kihi värvimiseks vedelda värvi veega kuni 5% värvi mahust. Ühtlase toonierinevusteta värvipinna saamiseks sega värvimisnõusse valmis piisav kogus toonitud värvi. Värvi 1-2 korda rulli, pintsli või värvipihustiga. NB! Mittevärvitavad pinnad (aknaklaasid, looduslikust kivist või metallist pinnad, taimed) kata enne värvimistööde algust kinni.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color