Universal Akva Semi-gloss

Universal Akva Poolläikiv

Vesipõhine poolläikiv värv puidule ja metallile. Sobib kasutamiseks sise- ja välispindadele.

Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Universaalsed tooted

Kulu

7 - 9 m²/l

Läige

Poolläikiv

Töövahendid

pihustamine, pintsel, rull

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv (puidu suhteline niiskus alla 20%), õhutemperatuur kõrgem kui +5 °С, suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi suuri temperatuurikõikumisi värvimise ajal. Metallpindade temperatuur ei tohi olla kõrgem kui +35 °С.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0.50(h). Ülevärvitav peale 24(h).

Sideaine

Akrülaat

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pese rasvane ja määrdunud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa veega ja lase kuivada. Hallitanud pind töötle Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega, loputa ja lase kuivada. Eemalda oksakohtadelt lahtine vaik. Eemalda metallpindadelt rooste, puhasta puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Varem värvitud pind: Eemalda lahtine värvikiht ja rooste. Pese määrdunud pind puhastusvahendi Special Clean vesilahusega, loputa veega ja lase kuivada. Lihvi vana läikiv värvipind matiks, eemalda lihvimistolm. Eemalda oksakohtadelt lahtine vaik.

Viimistlemine

Sega värvi Universal Akva enne kasutamist hoolikalt. Ühtlase toonierinevusteta värvipinna saamiseks sega värvimisnõusse valmis piisav kogus värvi. Kanna pinnale 2 kihti värvi rulli, pintsli või värvipihustiga.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color