Villa Akva Primer

Villa Akva Primer on veepõhine polüakrülaat kruntvärv töötlemata või tööstuslikult krunditud või varem välisvärviga töödeldud puitpindadele enne pinnavärvimist Villa Akva puitmajavärviga.

  • Kruntvärv + pinnavärv tagab parema vastupidavuse
  • Aeglustab puidu ekstraktiivainete läbi imbumist
  • Moodustab viimistlusvärviga hästi nakkuva pinna
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Välistooted

Kulu

4 - 9

Läige

Matt

Töövahendid

pihustamine, pintsel

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv (puidu suhteline niiskus alla 20%), õhutemperatuur vähemalt +5°C ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi värvimist kuuma ilmaga või otsese päikese käes.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 1(h). Ülevärvitav peale 4(h).

Sideaine

Akrülaat

Pinna ettevalmistamine

Värvimata pinnad: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pese rasvased ja määrdunud pinnad puhastusvahendiga Vivacolor Special Clean vastavalt kasutusjuhendile. Hallitanud pinnad pese Tikkurila Homeenpoisto pesuvahendiga vastavalt kasutusjuhendile. Krundi uued puitpinnad juba võimalikult varajases ehitusfaasis Villa Protekt puiduimmutusainega. Naelapead ja muud metallosad krundi sobiva korrosioonivastase kruntvärviga. Eemalda lahtine vaik oksakohtadest. Varem värvitud pinnad: Eemalda lahtine värv kaaprauaga ja harja pind terasharjaga puhtaks. Pese rasvased ja määrdunud pinnad puhastusvahendiga Special Clean vastavalt kasutusjuhendile. Hallitanud pinnad pese Tikkurila Homeenpoisto pesuvahendiga vastavalt kasutusjuhendile. Krundi pind Villa Protekt puiduimmutusainega. Naelapead ja muud metallosad krundi sobiva korrosioonivastase kruntvärviga. Eemalda lahtine vaik oksakohtadest.

Viimistlemine

Sega Villa Akva Primer kruntvärv enne kasutamist hoolikalt läbi ja kanna puhtale puitpinnale 1 kiht. Eriti hoolikalt töötle puitmaterjali servad ja otsmised pinnad. Pinnavärvimine teha 1-2-korda Villa Akva värviga sõltuvalt aluspinna läbikumavusest ja seisukorrast. NB! Enne töö alustamist kata kinni pinnad mida ei kavatse värvida ning ka ümbritsevad taimed ja põõsad, et kaitsta neid värvi pritsmete eest. Viimistlusvärvimine tuleks teha võimalikult kiiresti peale kruntimist, hiljemalt 10 kuu möödudes. Puit sisaldab vaiku, eriti oksakohtade ümber, mis võib temperatuuri ja niiskuse kõikumise tõttu põhjustada värvitud pinnal värvimuutusi. Krundi kasutamine vähendab värvimuutusi.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color