Villa Primer

Villa Primer

Lahustipõhine kruntvärv puitpindadele välistingimustes. Pinnale kanda enne õli- või akrüülvärvidega viimistlemist. Sobib varem õlivärviga värvitud või halvas seisukorras puitfassaadide, uste, akende ja aedade kruntimiseks. Toonitav heledates toonides Tikkurila puiduvärvide värvikaardi järgi.

  • Imendub hästi aluspinda
  • Moodustab viimistlusvärviga hästi nakkuva pinna
  • Aeglustab niiskuse imendumist puidu pinda ja vähendab vaigu läbiimbumisest põhjustatud värvimuutusi
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Välistooted

Kulu

5 - 10 m²/l

Läige

Matt

Töövahendid

pintsel

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv (puidu suhteline niiskus alla 20%), õhutemperatuur vähemalt +5°C ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi värvimist kuuma lmaga või otsese päikese käes.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 12(h). Ülevärvitav peale 24(h).

Sideaine

Alküüd

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust, mustusest ja roostest. Määrdunud ja hallitanud pind töötle Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile. Krundi uued puitpinnad juba võimalikult varajases ehitusfaasis puiduimmutusainega Kolorex Protekt, eriti hoolikalt töötle puitmaterjali servad ja otsmised pinnad. Krundi naelapead ja muud metallosad metallikruntvärviga Universal Korrostop või Universal Korrostop+. Varem värvitud pind: Eemalda lahtine värv kaaprauaga ja harja pind terasharjaga puhtaks. Määrdunud ja hallitanud pind töötle Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile. Puhta puiduni puhastatud pind töötle puiduimmutusainega Kolorex Protekt, eriti hoolikalt töötle puitmaterjali servad ja otsmised pinnad. Metallpindadelt (naelapead jmt) eemalda rooste, krundi metallikruntvärviga Universal Korrostop või Universal Korrostop+.

Viimistlemine

Sega värvi Villa Primer enne kasutamist hoolikalt, esimese kihi värvimiseks võib värvi vajadusel vedeldada vedeldiga kuni 5% värvi mahust. Värvi 1 kord pintsliga. Eriti hoolikalt värvi puitmaterjali servad ja otsmised pinnad.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color