Villa Protekt

Villa Protekt

Lahustipõhine värvitu puiduimmutusaine. Villa Protekt tekitab puidule vetthülgava pinna, mis kaitseb ilmastiku kahjulike mõjude eest. Sobib saetud või hööveldatud voodrilaudadele, palkpindadele, aedadele, ustele, akendele, aiamööblile.

  • Imendub sügavale puidu pinda
  • Aeglustab niiskuse imendumist ja hallituse levikut töödeldud pinnal
  • Sobib ka tööstuslikuks kasutamiseks
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Välistooted

Kulu

4 - 10 m²/l

Läige

Ei ole kohaldatav

Töövahendid

pintsel, sissekastmismeetod

Värvimistingimused

Immutatav puit peab olema puhas ja kuiv (puidu suhteline niiskus alla 20%), õhutemperatuur üle +5 °С ja suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi värvimist kuuma ilmaga.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0.50(h). Ülevärvitav peale 24(h).

Sideaine

Õli

Pinna ettevalmistamine

Eemalda lahtine vana värv ja puhasta pind tolmust ning mustusest puhastusvahendiga Special Clean. Hallitanud, mustunud või sinetunud pind töötle Tikkurila Homeenpoisto vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile.

Viimistlemine

Töötle puitpinnad puiduimmutiga juba võimalikult varajases ehitusjärgus. Sega puiduimmuti enne kasutamist hoolikalt. Immuta puitpind 1 kord kasutades pintslit, värvipihustit või sissekastmismeetodit. Eriti hoolikalt töötle puitmaterjali servad ja otsmised pinnad. Taimed ja põõsad kata kinni, et kaitsta neid immutusaine pritsmete eest. Kuna puiduimmutusaine ei kaitse puitu päikesekiirguse eest, soovitame teostada pinnavärvimine võimalikult kiiresti peale puidu immutamist.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color