Vivacolor LF

Peenpahtel, mis jätab sileda ja tugeva aluspinna. Kergesti pinnale kantav ning hästi tasandatav. Sobib krohv-, betoon-, tellis ja kipsplaatpindade lauspahteldamiseks ning vuukide, pragude ja aukude täitmiseks.

  • Sile pind
  • Kerge peale kanda ja tasandada
  • Hea nakkuvus
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

0,1 - 3 l/m²

Läige

Ei ole kohaldatav

Töövahendid

spaatel

Värvimistingimused

Pahteldatav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperat

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 3(h). Ülevärvitav peale 12(h).

Sideaine

Ei ole kohaldatav

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pese määrdunud või eelnevalt värvitud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Lihvi läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Krundi nõrk või tolmune pind alküüdkruntvärviga Special Primer. Varem värvitud pind: Puhasta pind vanast lahtisest värvist, tolmust ja mustusest. Pese määrdunud või eelnevalt värvitud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Lihvi läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Krundi nõrk või tolmune pind alküüdkruntvärviga Special Primer.

Viimistlemine

Pahtelda 1-2 korda pahtlilabidaga. Vuugid ja praod tugevda eelnevalt paberi või klaaskiudriidest lindiga. Lihvi kuivanud pahtlipind, eemalda lihvimistolm. Lihvimisel kaitse silmi ja hingamisteid tolmu eest. Vajadusel kanna peale teine kiht.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color