Vivacolor LH White

Vivacolor LH White

Valge kergpahtel, mida on lihtne pinnale kanda ja tasandada. Kuivanud pahtlipind on kergesti lihvitav. Sobib krohv-, betoon-, tellis-, kipsplaat- ja krunditud puitkiudplaatpindade lauspahteldamiseks ning pragude ja aukude täitmiseks.

  • Hea täitevõimega
  • Kerge pinnale kanda ja tasandada
  • Kerge lihvida
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

0,2 - 4 l/m²

Läige

Ei ole kohaldatav

Töövahendid

pihustamine, spaatel

Värvimistingimused

Pahteldatav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur +5 C kuni +28 C, suhteline õhuniiskus alla 80%. Pahteldamise ajal väldi tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 3(h). Ülevärvitav peale 12(h).

Sideaine

Ei ole kohaldatav

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pese määrdunud või eelnevalt värvitud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Krundi nõrk või tolmune pind alküüdkruntvärviga Special Primer. Varem värvitud pind: Puhasta pind vanast lahtisest värvist, tolmust ja mustusest. Pese määrdunud või eelnevalt värvitud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Lihvi läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Krundi nõrk või tolmune pind alküüdkruntvärviga Special Primer.

Viimistlemine

Kanna pahtel pinnale pahtlilabida või pahtlipritsiga. Vuugid ja praod tugevda eelnevalt paberi või klaaskiudriidest lindiga. Lihvi kuivanud pahtlipind, eemalda lihvimistolm. Lihvimisel kaitse silmi ja hingamisteid tolmu eest. Vajadusel kanna peale teine kiht.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color