Vivacolor LJ

Vivacolor LJ

Hea täitevõimega kergvuugipahtel sisetöödeks, Pahtel on kergesti pinnale kantav ja hästi töödeldav. Sobib krohv-, betoon-, tellis- ja kipsplaatpindade lauspahteldamiseks ning vuukide, pragude ja aukude täitmiseks.

  • Sobib eriti hästi vuukide pahteldamiseks
  • Hea täitevõime
  • Kerge lihvida
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

0,3 - 3 l/m²

Läige

Ei ole kohaldatav

Töövahendid

pihustamine, spaatel

Värvimistingimused

Pahteldatav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur üle +5 C, suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi pahteldamise ajal tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 4(h). Ülevärvitav peale 12(h).

Sideaine

Ei ole kohaldatav

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pese määrdunud või eelnevalt värvitud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Krundi nõrk ja tolmune pind alküüdkruntvärviga Special Primer. Varem värvitud pind: Puhasta pind vanast lahtisest värvist, tolmust ja mustusest. Pese määrdunud või eelnevalt värvitud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Lihvi läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Krundi nõrk ja tolmune pind alküüdkruntvärviga Special Primer.

Viimistlemine

Pahtelda pahtlipritsi või pahtlilabidaga. Vuugid ja praod tugevda eelnevalt paberi või klaaskiudriidest lindiga. Vajadusel lihvi kuivanud pahtlipind, eemalda lihvimistolm. Lihvimise ajal kaitse silmi ja hingamisteid tolmu eest. Vajadusel kanna peale teine kiht.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color