Vivacolor Snickeri

Vivacolor Snickeri

Puidupahtel sisetöödeks. Toode on eriti peene struktuuriga ja nakkub hästi aluspinnaga. Kuivanud pahtlipind on kergesti lihvitav ning jätab väga sileda ja kõva pinna. Sobib uste, mööbli, aknaraamide jmt pragude,- aukude ja pinna ebatasasuste täitmiseks.

  • Eriti peene struktuuriga
  • Väga hea nakkevõimega
  • Jätab väga sileda ja kõva pinna
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

2 l/m²

Läige

Ei ole kohaldatav

Töövahendid

spaatel

Värvimistingimused

Pahteldatav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur üle +5 C, suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi pahteldamise ajal tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 3(h). Ülevärvitav peale 12(h).

Sideaine

Ei ole kohaldatav

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pese määrdunud või eelnevalt värvitud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Krundi puit- ja puitkiudplaatpinnad alküüdkruntvärviga Special Primer ja metallpinnad metallikruntvärviga Universal Korrostop või Universal Korrostop+. Varem värvitud pind: Puhasta pind vanast lahtisest värvist, tolmust ja mustusest. Pese määrdunud või eelnevalt värvitud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Lihvi läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Krundi puit- ja puitkiudplaatpinnad alküüdkruntvärviga Special Primer ja metallpinnad metallikruntvärviga Universal Korrostop või Universal Korrostop+.

Viimistlemine

Pahtelda pahtlilabidaga. Lihvi kuivanud pahtlipind ja eemalda lihvimistolm. Lihvimise ajal kaitse silmi ja hingamisteid tolmu eest. Vajadusel kanna peale teine kiht

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color