Vivacolor W

Vivacolor W

Niiskuskindel kergpahtel niisketesse ja kuivadesse ruumidesse. Pahtel nakkub hästi aluspinnaga ja on kergesti pinnale kantav. Sobib nii lauspahtelduseks, kui ka ebatasasuste,- aukude,- pragude ja vuukide täitmiseks. Niiskuskindlale pahtlile omaselt on toode sinist värvi.

  • Niiskuskindel
  • Väga hea nakkevõimega
  • Sobib vuukide täitmiseks
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

0,5 - 3 l/m²

Läige

Ei ole kohaldatav

Töövahendid

spaatel

Värvimistingimused

Pahteldatav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur üle +5 C, suhteline õhuniiskus alla 80%. Väldi pahteldamise ajal tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 3(h). Ülevärvitav peale 24(h).

Sideaine

Ei ole kohaldatav

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pese määrdunud või eelnevalt värvitud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Krundi nõrk ja tolmune pind alküüdkruntvärviga Special Primer. Varem värvitud pind: Puhasta pind vanast lahtisest värvist, tolmust ja mustusest. Pese määrdunud või eelnevalt värvitud pind puhastusvahendiga Special Clean, loputa ja lase kuivada. Lihvi läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Krundi nõrk ja tolmune pind alküüdkruntvärviga Special Primer.

Viimistlemine

Pahtelda pahtlilabidaga. Vuugid ja praod tugevda eelnevalt paberi või klaaskiudriidest lindiga. Vajadusel lihvi kuivanud pahtlipind, eemalda lihvimistolm. Lihvimise ajal kaitse silmi ja hingamisteid tolmu eest. Vajadusel kanna peale teine kiht.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color