EPD  M1 Põhjamaade Luigemärk
Wall 12

Wall 12

Wall 12 on poolmatt veepõhine pestav värv sisetöödeks, mis on väga hea nakkuvusega ja tasandub hästi. Värv ei pritsi ega tilgu. Värvitud pind on hea kulumiskindlusega. Pesukindlus >10 000 pesemiskorda vastavalt standardile SFS 3755. Märghõõrdekindlus: klass 1 vastavalt standardile ISO 11998. Tootel on 15 korda madalam lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) sisaldus võrreldes EL-i piirväärtusega.

  • Suurepärane kulumiskindlus
  • Väga hea nakkuvus
  • Tasandub väga hästi
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

8 - 12 m²/l

Läige

Poolmatt

Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur +5 °C kuni +23 °C, suhteline õhuniiskus alla 80%. Värvimise ajal väldi tuuletõmbust.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0.50(h). Ülevärvitav peale 2(h).

Sideaine

Stüreenakrülaat

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pahtelda ebatasasused sobiva pahtliga Vivacolor sarjast, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Pahteldatud pind, poorne või ebaühtlase imavusega pind ning kipsplaat- ja puitkiudplaat pind krundi veepõhise kruntvärviga Primer 1. Krundi metallpind metallikruntvärviga Universal Korrostop, nõrk või kriitpahtliga pahteldatud pind alküüdkruntvärviga Special Primer. Kruntvärvi kasutamisel järgi kasutusjuhendit. Varem värvitud pind: Eemalda vana lahtine värvikiht. Pese pind puhastusvahendi Special Clean vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile, loputa veega ja lase kuivada. Lihvi kõva ja läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Nõrk või kriitpahtliga pahteldatud pind krundi alküüdkruntvärviga Special Primer. Praod ja ebatasasused pahtelda sobiva pahtliga Vivacolor sarjast, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Pahteldatud pind krundi kruntvärviga Primer 1.

Viimistlemine

Sega värvi Wall 12 enne kasutamist hoolikalt, vajadusel vedelda veega kuni 5% värvi mahust. Ühtlase toonierinevusteta värvipinna saamiseks sega värvimisnõusse valmis piisav kogus toonitud värvi. Värvi 1-2 kihti rulli, pintsli või pihustiga.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color