EPD  M1 Põhjamaade Luigemärk
Wall 7

Wall 7

Matt veepõhine pestav värv sisetöödeks, mis on hea nakke- ja kattevõimega. Sobib hästi kohtparanduste tegemiseks. Värvi on lihtne pinnale kanda, see ei pritsi ega tilgu. Märghõõrdekindlus klass 1 vastavalt standardile ISO 11998. Tootel on 15 korda madalam lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) sisaldus võrreldes EL-i piirväärtusega.

  • Väga hea kattevõimega
  • Ühtlane värvipind
  • Lihtne pinnale kanda
Arvuta toote kulu
Leia edasimüüja

Kasutuskoht

Sisetooted

Kulu

8 - 12 m²/l

Läige

Matt

Töövahendid

pintsel, rull, kõrgsurvepihustamine

Värvimistingimused

Värvitav pind peab olema puhas ja kuiv, õhutemperatuur +5 °C kuni +23 °C, suhteline õhuniiskus alla 80%. Värvimise ajal väldi tuuletõmbust.

Kuivamisaeg (+23°C, RH 50%)

Puutekuiv peale 0.50(h). Ülevärvitav peale 2(h).

Sideaine

Vinüülatsetaat etüleen

Pinna ettevalmistamine

Varem värvimata pind: Puhasta pind tolmust ja mustusest. Pahtelda ebatasasused sobiva pahtliga Vivacolor sarjast, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Pahteldatud pind, poorne või ebaühtlase imavusega pind ning kipsplaat- ja puitkiudplaat pind krundi veepõhise kruntvärviga Primer 1. Krundi metallpind metallikruntvärviga Universal Korrostop, nõrk või kriitpahtliga pahteldatud pind alküüdkruntvärviga Special Primer. Kruntvärvi kasutamisel järgi kasutusjuhendit. Varem värvitud pind: Eemalda lahtine värvikiht, lubi- ja kriitvärv. Pese pind puhastusvahendi Special Clean vesilahusega vastavalt kasutusjuhendile, loputa veega ja lase kuivada. Lihvi kõva ja läikiv pind matiks, eemalda lihvimistolm. Nõrk või kriitpahtliga pahteldatud pind krundi alküüdkruntvärviga Special Primer. Praod ja ebatasasused pahtelda sobiva pahtliga Vivacolor sarjast, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Pahteldatud pind krundi kruntvärviga Primer 1.

Viimistlemine

Sega värvi Wall 7 enne kasutamist hoolikalt, vajadusel vedelda veega kuni 5% värvi mahust. Ühtlase toonierinevusteta värvipinna saamiseks sega värvimisnõusse valmis piisav kogus toonitud värvi. Värvi 1-2 korda rulli, pintsli või pihustiga.

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color