Me hoolime

värvitud kividÜks Vivacolori lubadustest on, et väärtustame tervisele ohutuid ning keskkonnasõbralikke lahendusi. See tähendab, et me arendame ja propageerime värvitooteid, mis ei kahjusta inimest ja keskkonda.

Vivacolori veepõhiste värvide hulka kuuluvad Green Line seeria sisevärvid, millele on antud nii Eesti Allergialiidu tunnustus kui ka Põhjamaade Ökomärgis ning tooted on ohutud ka allergikutele. 

 

Kui Sul on kahtlusi, kas veepõhised värvid on sama vastupidavad kui lahustipõhised värvid, siis loe edasi siit.  

 

Oleme tunnustatud

Vivacolor Green Line värvid on tervisele ohutud ja heaks kiidetud Eesti, Läti ja Leedu allergialiitude poolt. Eesti Allergialiidu tunnustus ja Põhjamaade Ökomärgis (Luigemärk) värvipurgil annavad tunnistust, et nende värvide tootmisprotsess on alates tooraine soetamisest kuni värvi purki jõudmiseni hoolikalt reguleeritud ja range kvaliteedikontrolli on läbinud nii tooraine kui ka valmis värvid.

Luigemärk      Allergialiit

Põhjamaade Luigemärk (The Nordic Swan) on loodud Põhjamaade Ministrite Nõukogu poolt 1989. aastal. Luigemärk on autoriteetseim ning tuntuim ökomärk meie regioonis, mille andmisele eelneb põhjalik kontroll, mis hõlmab toote kogu elutsükli ja tema keskkonnamõju hindamist alates toote toorainest kuni toote taaskasutamiseni.

Eesti Allergialiit on loodud 1992. aastal. Eesti Allergialiidu tegevuse eesmärgiks on levitada informatsiooni allergiast ning kaitsta allergiliste inimeste huve Eesti Vabariigis. 

Värvipurkidelt leiab ka märgise PIR ehk Post Industry Recycling, mis annab märku, et plastpakend koosneb 40% taaskasutatud plastist ehk on keskkonnasäästlik.

pir.jpg

Keskkonnapoliitika

Keskkonnapoliitika

Oleme üheks oma eesmärgiks seadnud teadliku keskkonnasäästliku tegevuse. Pöörame oma tegevustes suurt tähelepanu keskkonnakaitsele ja tööohutusele.

 

Meie keskkonnapoliitika põhimõteteks on:

  • keskkonnale vähemohtlike toorainete kasutamisega ohutute ja keskkonnasõbralike toodete tootmine;
  • tootmisprotsesside arendamine, millega vähenevad elukeskkonna saastamine ja jäätmete teke;
  • toorainete hankimisel eelistame keskkonnaalaselt teadlikke tarnijaid;
  • meie klientide keskkonnateadlikkuse tõstmine;
  • usalduslike suhete loomine piirkonna elanike, ametivõimude ja sidusrühmadega ning vajalike objektiivsete andmete edastamine neile;
  • personali arendamine ja koolitamine nii, et kõigis töölõikudes osatakse teha tööd ohutult ja tulemuslikult.
et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color