Loomaaed sai uued teemarajad

 

Loomaaed
Fotod: Tallinna Loomaaed

Tallinna Loomaaed on Vivacolori sõber olnud juba aastaid. Meil on suur rõõm, et saime taas üheskoos midagi vahvat teha.

 

2021. aasta suvel aitasime loomaaial Vivacolori värvidega märgistada uued vahvad teemarajad, et saaksid oma külastuse hoopis teistmoodi seikluseks muuta - avasta HÄMARIKU elanikud, EDEVAD loomad või HARULDUSTE maailm.

 

Meie tootevalikus olev hea ilmastikukindlusega veepõhine soklivärv Hansa Sokkel on asfaldile maalimiseks hea valik.

 

hansa_sokkel_9l.jpg

 

 

Värvitoonid, mida kasutati:

Kollane - TVT M342

OranZ - TVT M312

Lilla - TVT K341

 

Avasta uued põnevad teemarajad!

 

HÄMARIKU RADA (kollast värvi amuuri leopardi jälg, mõned peavad ka karuks)

 

Hämariku rajal saab õhtutundidel avastada loomaliike, kes muidu oma päeva tukkudes või peidus veedavad. Öise eluviisiga loomade jaoks tähendab päikese loojumine aga hoopis uue päeva algust. Nii nagu ka öise eluviisiga loomade jaoks on eri meelte kasutamine väga olulisel kohal, peaksid ka Sina hoidma oma silmad-kõrvad-nina eriti erksana! Kullimäel saad osa kakkude huikeserenaadidest, vaid terava pilguga leiad üles muskushirve pikad kihvad. Kui esimesel korral lakkhunti näha ei õnnestu, siis tema ebaharilikult lõhnavat uriini tunned igal juhul ära!

 

HARULDUSTE RADA (oranži värvi ninasarviku jälg)

 

Üks erilisemaid. Siin võid kohata liike nagu Davidi hirv või euroopa piison, kes veel eelmisel sajandil olid loodusest välja surnud. Tänu loomaaedadele on need haruldased loomad nüüdseks oma kunagistesse elupaikadesse taasasustatud. Loomaaedade liigikaitseline funktsioon muutub inimmõju laienemise tõttu üha aktuaalsemaks. Rada viibki sind loomadeni, kelle tehistingimustes paljundamine võib olla neile viimaseks õlekõrreks, vältimaks dodo või kukkurhundi õnnetu saatuse kordamist.

ninasarvik   ninasarvik-2

 

EDEVUSE LAAT (lillat värvi õnnekure jälg, mõned peavad ka dinosauruseks)

 

Elu jätkamise eeldus on enese eksponeerimine - silma torkavad vaid kõige edevamad! Eesmärgi saavutamiseks on abiks nii värvikirevad sulerüüd kui ka hästi läbi mõeldud tantsurituaalid. Inimsilmale mõjuvad need kui kunstiteosed, millest võiksid inspiratsiooni ammutada nii tulevased moeloojad kui ka koreograafid. Tihti aga on loomade kummaline väljanägemine kujunenud hoopis muudel eesmärkidel – näiteks enesekaitseks või keskkonda sulandumiseks. Igal juhul saad rajal liikudes olla tunnistajaks evolutsiooni kummalisele ja imelisele loomingule!

Lilla   Lilla

 

Tere tulemast loomaaeda!

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color