Ventspilsis asuv Viziumi teaduskeskuse siseviimistlus tehti Vivacolori toodetega

Teaduskeskus Lätis

20. juunil 2022 avas uksed Läti suurim teaduskeskus Vizium, mis asub Ventspilsis. Keskuses on üle 80 interaktiivse eksponaadi ja seal toimuvad teadusshowd. Füüsika, keemia ja teiste loodusteadustega saab tutvuda laborites, klassiruumides ning tehnilistes loometöökodades. Keskuses on ka konverentsiruumid erinevate ürituste läbiviimiseks.

Teaduskeskus Lätis
Teaduskeskus Lätis
Teaduskeskus Lätis
Teaduskeskus Lätis

Keskuse avamisest alates on seda külastanud keskmiselt 600-800 külastajat päevas. Selliste suure kasutusega ruumide siseviimistlusvärviks valiti Vivacolor Wall 7, mis on matt veepõhine värv hea pesemis- ja kulumiskindlusega. Tootel on 15 korda madalam lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) sisaldus võrreldes EL-i piirväärtusega, M1 märgis.

Seintele struktuurpinna loomiseks kasutati pritspahtlit Vivacolor S.

Rõhutamaks keskuse innovatiivset keskkonda, valiti osades ruumides seintele intensiivsed toonid: koridor värviti punaseks (RAL 3000 Flame red) ja labor mustaks (RAL 9005 Jet black). Mõlemad toonid on RAL värvikaardilt.

Aktsenttoonide tasakaalustamiseks kasutati mujal sisekujunduses rahulikumaid toone: hallikasvalge S 0500-N ja helehall S 1000-N (mõlemad NCS värvikaardilt).

Teaduskeskus Lätis
Teaduskeskus Lätis
Teaduskeskus Lätis
et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color