Anza maalritarbed

Anza

Anza missioon ja väljakutse on alates loomisest olnud alati sama – muuta värvimine lihtsamaks!

Anza maalritarvete tootmisega alustati Rootsi tehases juba 1946. aastal. Tänaseks on Anza juhtiv maalritarvete kaubamärk Põhjamaades, mille tootesortiment ja ekspordimaht kasvab jõudsalt. Anza peamised turud on Rootsi, Norra, Taani ja Suurbritannia, kuid toodete müügivõrk katab ka väga paljusid teisi riike maailmas, sh Baltikumi. Ettevõttes on 250 töötajat, neist 140 töötavad Rootsis. Alates 2012. aastast on ettevõtte omanikuks Orkla House Care AB.

Eestis esindab Anza maalritarvete kaubamärki juba alates 1996. aastast Tikkurila AS.

 

Kvaliteetsed ja kauakestvad Anza maalritarbed on disainitud vastavalt proffide ja tavatarbijate kogemustele ning tagasisidele. Anza peab väga oluliseks innovatiivsust tootearenduses, mille tagab toodete pidev testimine ja suhtlus lõppkasutajatega. 

Anza maalritarbed on väga kvaliteetsed, ergonoomilised ja innovatiivsed, mis muudab kasutajatele töötamise tõeliselt mugavaks ning efektiivseks ja lõpptulemus jääb perfektne. Anza pintslit või rulli saab kasutada mitmeid kordi ilma kvaliteedis kaotamata. 

Anza pakub erinevaid maalritarbeid tavatarbijatele, professionaalsetele maalritele (Anza Pro) ja tööstusvärvidega kasutamiseks.

 

Anza tootesortimenti kuuluvad:

  • pintslid,
  • värvirullid, -vannid
  • terrassiõlitamise töövahendid,
  • tapeetimise tööriistad,
  • pahtlilabidad,
  • lihvimise tööriistad
  • ehk kõik, mis puudutab maalritöid.

 

Klientide tagasiside   

Seni, kuni on uusi võimalusi, kuidas muuta värvimine lihtsamaks, ei jää Anza loorberitele puhkama. Küsime oma toodete kasutajatelt väärtuslikku tagasisidet, mille alusel neid veelgi paremaks arendada. Oleme uudishimulikud ja tahtmist täis katsetamaks uusi võimalusi ning lähenemisviise.

 

🎨

“Olen juba aastaid kasutanud vaid Anza tööriistu. Seina- ja laerullid mahutavad palju värvi ja jätavad ühtlase rullitriipudeta pinna. Tööriistade mugavus lihtsalt on kasutamist väärt. Kõikvõimalikud nutikad lisad teevad töö tegemise mugavaks ja lihtsaks”
Paul, ehitaja

🎨

“Mõtlesin ikka, et pintsel on pintsel ja mis vahe sel siis on. Olen suur mööblituunija ja olles nüüd Anza pintslit kasutanud, võin julgelt öelda, et enam teistega tööd teha ei taha. Eriti meeldib mulle pinstli küljes olev konksuke, mille abil saab pintslit purgi külge riputada”
Kristi, sisekujundushuviline

🎨

“Esimest korda sattusin Anza tööriista kasutama terrassi viimistledes. See 2-in-1 terrassipadi oli suure terrassi puhul ikka väga abiks ja õlitamine sai pintsliga võrreldes kordades kiiremini tehtud. Annad näpu ja võetakse käsi. Nüüd olen vist kõik muud, pintslid jms. ka Anza oma ostnud ja julgen soovitada sõpradelegi!”
Hans, majaomanik

 

Anza maalritarbed on müügil ehituskauplustes üle Eesti! Proovi järele!

Kui Sul tekib lisaküsimusi, siis võta ühendust meie Värviliiniga. Jagame tasuta näpunäited kõikideks värvimistöödeks ning anname asjatundlikke nõuandeid Vivacolori, Tikkurila ja Anza toodete kohta. Oma küsimuse saad meile saata ka e- kirjaga varviliin@ppg.com. Värviliin on avatud E-R kl 9-17.

ee_tikkurila_paintline_est2022_horizontal_turqoise.jpg

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color