Kümme sisekujundusideed

 

Anname Sulle kümme lihtsat ja praktilist nõuannet, kuidas värskendada oma kodu. Kõik, mis Sul muudatuste tegemiseks on vaja, on pintsel, purk värvi, häid ideid ja kujutlusvõimet! 

 

Kuidas planeerida värvimistöid?

 

Vaata siit, missugune toode valida vastavalt ruumile ja pinnale

1. Fookus seinale

Kes ütles, et seinad peavad ühes toas olema alati sama tooni? Värvi üks sein teistest erinevat tooni ja see muutub silmatorkavaks sisekujunduse aktsendiks.

 

Värvi üks toasein Wall 4 seinavärviga aktsenttoonis.

Elutuba
Foto: internet
lastetuba

2. Rohkem mängulisust

Erinevate, kuid omavahel kokku sobivate värvitoonide kasutamine geomeetrilistes mustrites ühel seinal lisab toale mängulisust ja eklektikat. Julge katsetada!

 

Värvi sein Wall 4 täismati seinavärviga.

3. Lihtne lahendus köögi seintele

Mõnikord on päris keeruline sobitada omavahel köögimööblit, tööpinda ja keraamilisi plaate. Lihtsaim lahendus plaatimise asemel on värvida köögi töötasapinna tagasein niiskuskindla ja hästi puhastatava värviga.

 

Värvi köögi töötasapinna tagasein Wall 20 seinavärviga.

Köök
Foto: internet
Köögimööbel

4. Ka vana köögimööbel võib ilus olla

Kui vanad köögikapid näivad väsinud ja tuhmid, siis ülevärvimine võib anda täiesti üllatava tulemuse. Seega, kui kapid ise on veel korralikud, siis uus värvitoon muudab 99% kappide välimust.

Pane tähele ka toolijalgade vahvaid triipe!

Värvi köögimööbel ja toolijalad Furniture 30 mööblivärviga.

5. Uus elu vanadele puitpõrandatele

Ära kiirusta vana puitpõranda väljavahetamisega. Renoveeri põrand, värvides laudis valgeks või mõnda muud meelepärast tooni. Sa ei säästa ainult aega ja raha, vaid olulisim on, et säilitad vana autentse hõngu oma kodus.

 

Värvi põrand Floor põrandavärviga.

Floor
Wall 20

6. Idee vannituppa

Juba mingi aeg on olnud trendiks keraamiliste plaatide asemel katta osa vannitoa seinu värviga. Niiskuskindla ja hästi puhastatava seinavärviga saad anda vannitoale moeka ja hubase välimuse!

 

Värvi vannitoa seinad Wall 20 seinavärviga.

7. Lagi ei pea olema valge

Laed ei pea tingimata olema valged. Üha enam kasutavad sisekujundajad ootamatuid lahendusi nagu näiteks värviline lagi. Sellisel juhul võiksid seina ja põranda toonid olla rahulikud ja üldpilti tasakaalustavad.

 

Värvi puitlagi Furniture 30 mööblivärviga.

Radiator

8. Radiaator kui sisustuselement

Üldjuhul värvitakse radiaatorid võimalikult vähe silmatorkavat tooni ja püütakse neid varjata või sulandada taustaga. Meie soovitame aga võõbata radiaator just julget tooni ning muuta see üheks pilkupüüdvaks detailiks.

 

Värvi radiaatorid Radiator värviga.

9. Lae värskenduskuur

Kui lagi on määrdunud, kollakaks või hallikaks muutunud, siis ülihästi nakkuv täismatt laevärv Ceiling 2 päästab olukorra. Värvides saad kiirelt kauni säravvalge pinna. Toode sobib ka plastist või MDF-plaatidest pinna ülevärvimiseks ja laeplaate ei pea välja vahetama.

 

Värvi lagi Ceiling 2 laevärviga.

Korter Tallinnas
Foto: Kristiina Vasar
Kummut

10. Originaalne kummut

Värvi üle vana kummut! Sellega toetad jätkusuutlikku maailmavaadet ja ühtlasi on sul sisustuses täiesti omanäoline mööbliese. Värvitoonide valik on piiramatu ja saad anda just selle viimase aktsendi, et ruumilahendus oleks täiuslik.

 

Värvi kummut Furniture 30 mööblivärviga.

Kui kahtled, millega või kuidas värvida, siis küsi nõu tasuta Värviliini telefonil 12011 või saada e-kiri varviliin@ppg.com.

värviliin

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color