Sisevärvimise ideed

Tänapäevased värvitooted on loodud kasutajamugavust silmas pidades ning lihtsamate värvimistöödega saab suurepäraselt hakkama igaüks, kellel vähegi tahtmist ning pealehakkamist.
Soovime Sulle pakkuda inspiratsiooni ja julgustust usaldada oma sisetunnet ning oma kodu just selliseks kujundada nagu oma unistustes ette kujutad. Julge pealehakkamine on pool võitu. Just selle Sinu jaoks kõige õigema tulemuse leiad insipratsiooni ammutades, sisetunnet kuulates ja muidugi ka katsetades.

Sageli tundub, et uue interjööri loomiseks tuleb muuta kõike, alustada nullist. Tegelikult piisab mõne üksiku idee või soovi teostamisest – värvida ära üks sein, panna üles uued kardinad. Ka väikesed muudatused loovad kodus uue ja värske ilme. Erinevad värvid ja kombinatsioonid tekitavad meeleolu ning ruum saab teistsuguse väljanägemise.

 

Kui sobivate toonide valimine on keeruline, siis kasuta mobiiliäppi

Kasulik töövahend värvimise planeerimisel on Tikkurila Colour Master mobiiliäpp. Kas otsid inspiratsiooni seina värvitooni leidmiseks? Või on keeruline otsustada, missugune toon erinevate lemmiktoonide seast valida? Toonide valimine äpi abil on lihtne ja mugav nii fotol kui liitreaalsuses. 

 

Vali värvitoonid Tikkurila Colour Master mobiiliäpiga

Vaata ka õppe- ja inspiratsioonivideoid

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color