Uue Kuldiga Park arenduse korterelamute sise- ja välisviimistlus on tehtud Vivacolor värvidega

Korterelamud Lätis Kuldigas

2023. aasta kevadel valmis Riias korterelamute arendusprojekt Kuldiga Park, mis võib uhkeldada Riia keskkonnasõbraliku uue elamukompleksi tiitliga. Projekt pakub rohelist ja valgustatud sisehoovi koos puhkealade ja laste mänguväljakutega ning selle suurepärane asukoht rahulikus piirkonnas annab võimaluse täita unistus vaiksest ja mugavast kodust väljaspool kesklinna, olles samal ajal kõigele lähedal.

Korterelamud Lätis Kuldigas

Kuldiga Park koosneb kahest seitsmekorruselisest hoonest, mis asuvad rikkalikus rohelises keskkonnas. Hoonetes on 116 mugavat kahe-, kolme- ja neljatoalist korterit kaasaegsete lahendustega, mis sobivad aktiivsetele ja loovatele linnaelanikele ning nende peredele. Ülemistel korrustel asuvate korterite rõdudelt avaneb inspireeriv vaade vaiksele ja rohelisele Agenskalnile, mis on väike Riia linnaosa puitasumitega.

Projekti jätkusuutlikkuse kontseptsiooni elluviimisel on siseviimistluses (seinad ja laed) kasutatud ka Vivacolori veepõhiseid värve. Tooted sisaldavad minimaalses koguses lenduvaid orgaanilisi aineid (LOÜ). 

Lae värvimiseks kasutati toonimata, täismatti Ceiling 3 laevärvi, mis jätab ideaalse valge pinna. Ceiling 3-ga on lihtne värvida, see ei pritsi ega tilgu, katab hästi ja on pikendatud kuivamisajaga. 

Seinte värvimiseks valiti matt Wall 7 seinavärv, mis on hea nakkuvuse ja kattevõimega. Wall 7 on väga hea kulumiskindlusega värv, mis sobib hästi ruumidesse, kus seinu on vaja aeg-ajalt pesta ja puhastada.

Korterelamud Lätis Kuldigas
Korterelamud Lätis Kuldigas


Ka välistöödeks on selles projektis kasutatud Vivacolori tooteid. Fassaadi värvimiseks kasutati Hansa sarja tooteid Hansa Facade ja Hansa Sokkel

Hansa Facade on värv kivi- ja krohvitud fassaadidele. See sisaldab vetthülgavat silikoonlisandit ning sellel värvil on parem vastupidavus ilmastikutingimustele ja väga hea kattevõime. 

Soklite värvimiseks kasutati suurepärase ilmastikukindlusega Hansa Sokkel soklivärvi, millel on väga hea nakkuvus ja mida on lihtne puhastada.

Artūrs Lazdiņš, Falkorsi ehitustööde projektijuht:

"Oleme rohkem kui neli aastat kasutanud Vivacolor fassaadivärve Hansa Facade ja Hansa Sokkel. Võin teile kinnitada, et need on kvaliteetsed värvid taskukohase hinnaga. Nende toodetega õnnestub meil saavutada lõpptulemus, mis rahuldab nii meid kui ka lõppkliente. Nende nelja aasta jooksul on meie ettevõte loonud usaldusväärse koostöö Vivacolori kaubamärgi esindusega Balti riikides - ettevõttega Tikkurila."

Korterelamud Lätis Kuldigas
Korterelamud Lätis Kuldigas
et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color