Magamistuba

 

Magamistuba on oluline ruum kodus, sest seal me puhkame. Magamistoa hubasuse tagavad harmoonilised värvitoonid, rahulik üldmulje, õdus valgus ja kvaliteetsed materjalid. 

Sellel lehel anname Sulle lihtsaid ja praktilisi nõuandeid, kuidas värskendada oma kodu. Kõik, mis Sul muudatuste tegemiseks on vaja, on pintsel, purk värvi, häid ideid ja kujutlusvõimet! 

 

Millest alustada, kui soovid magamistuba värskendada?

Vaata siit, missugused tooted sobivad magamistuppa

 

Rahustavad värvitoonid

Magamistoa interjöör – mis on kõige olulisem?

Magamistoa värvitoonide valik peab tagama mugavustunde, seinte värvitoon ei tohiks ärritada. Väga levinud on minimalistlik sisekujundus, kasutatakse palju valge varjundeid.

Valge värvitoon loob moodsa ja värske mulje, kuid samas liiga palju valget muudab ruumi üldilme nö jahedaks.

Kindel valik magamistuppa on heledad soojad toonid nagu beez, pehme hall, hele oliiviroheline või ka looduslikud rahulikud tumedad toonid nagu tumeroheline, tumesinine jmt.

Tumedate toonide puhul värvi tumedaks vaid üks sein ja ülejäänud seinad valge-halli varjundiga, et tuba ei muutuks visuaalselt väga väikeseks ja pimedaks.

Nimetatud toonid loovad rahuliku ja lõdvestunud meeleolu – see, mida me magamistoas vajame. Magamistoa interjööri saab vürtsitada sisekujunduselementidega (valgustid, maalid, voodipesu jmt).

Sisekujundajad soovitavad valida magamistuppa neutraalsed ja “tuhmid” toonid, sest erksad võivad tekitada ebamugavustunnet. Beežid, hallid ja muud neutraalsed toonid loovad puhkamiseks õdusa keskkonna. Elavda tuba muude aksessuaaridega - lisa patju, pleede, voodikate, öökapile laualampe või maale, aga pea meeles, et magamistuba olgu ennekõike siiski rahuliku atmosfääriga ruum.

Magamistuba
Fotod: internet
Magamistuba
Magamistuba

Minimalistlik stiil

Just see, mida vajad puhkuseks ja lõõgastumiseks

Minimalistlikus stiilis magamistuba – mitte ainult populaarne, vaid ka väga mugav variant. Magamistoas võiks olla võimalikult vähe mööblit, sest toas, mis on asju väga täis, on raske lõõgastuda. Kasuta kappide asemel ühte kummutit ja asenda suur tualettlaud ühe peegliga.

Magamistoas tuleks hoida ainult neid asju, mis aitavad puhata - öökapi peal saad hoida näiteks raamatut.

Magamistuba
Foto: internet

Tume aktsentsein ja kuldsed detailid

Tumedad toonid magamistoas aitavad paremini uinuda. Värvi tumedaks näiteks üks sein ja lisa kuldseid ning sametisi aksessuaare - nii saad magamistuppa pisut luksust. 

See on klassikalise magamistoa lahendus, millele lisavad glamuuri kuldne valgusti, tume värviaktsent ning luksuslikult kvaliteetsed tekstiilid. 

Magamistuba
Foto: internet
Magamistuba
Foto: mallukas

Mis värvid sobivad magamistuppa?

 

Seinte ja lagede värvimisel soovitame kasutada tervisele ohutuid ja keskkonnasõbralikke Green Line seeria värve.

 

Vali tooted siit

 

Vaata siit, missugune toode valida vastavalt ruumile ja pinnale

Tumesinine magamistuba
Hostelituba

Vivacolor tooted on toonitavad Tikkurila värvikaartide järgi. Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub kuvari seadetest. Veendu värvitooni sobivuses, kasutades spetsiaalset värvikaarti kaupluses. Võimalusel võta värvilaast kauplusest kaasa ning kontrolli värvitooni sobivust samas ümbruses ja valguses, kus seda kasutama hakkad.

 

Vali värvitoonid värvikaartidelt

 

Vaata ka videoid sisepindade värvimisest

 

Kui kahtled, millega või kuidas värvida, siis küsi nõu tasuta Värviliini telefonil 12011 või saada e-kiri varviliin@ppg.com.

Värviliin

et
on lisatud lemmikutesse.
on eemaldatud lemmikutest.
has been added to your shopping list.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color